Мета курсу − ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­підготовка висококваліфікованих фахівців за обраною спеціальністю, удосконалення професійних умінь і навичок хормейстерської діяльності, співацької культури, формування творчого підходу до професії, удосконалення диригентських  та комунікативних компетентностей  студентів під час практичної роботи з хором.

Завдання курсу: ознайомлення майбутніх фахівців з науково-теоретичними основами хорового диригування як виду мистецтва; набуття методичних знань, практичних навичок та умінь, що забезпечують вокально-хорову роботу; уміння добирати навчально-хоровий репертуар для школярів; формування у студентів навичок самостійної роботи під час аналізу та розучування хорових творів;         розкриття ідейно-художнього змісту хорових творів диригентськими засобами;оволодіння сучасними методами і формами педагогічної діяльності, новими інтерактивними технологіями навчання.


Курс призначений для студентів денної форми 1 року навчання спеціальності 025 Музичне мистецтво ОР Бакалавр. Мета курсу – теоретико-практична підготовка студентів до майбутньої професійної діяльності як артистів-виконавців та керівників музичних колективів, озброєння їх здатністю до ефективного здійснення музичної інтерпретаційної діяльності.


Навчальна дисципліна призначена для студентів заочної форми 1 року навчання ОР Бакалавр. Мета навчальної дисципліни – теоретико-практична підготовка студентів до майбутньої професійної діяльності, озброєння їх здатністю до ефективного здійснення музичної інтерпретаційної діяльності.


Курс "Сольфеджіо" призначений для студентів 1 курсу денної та заочної форм навчання спеціальностей 014 Середня освіта (Музичне мистецтво), 025 Музичне мистецтво ОР Бакалавр


ОР Магістр спеціальності 025 Музичне мистецтво, денна та заочна форма навчання. Обов'язкова дисципліна.

Курс передбачає формування виконавських навичок, технічної майстерності та культури звуковидобування; оволодіння концертною витримкою та артистизмом; осягнути найбільш типові риси музики різних жанрів, стилів, епох, національних шкіл та художніх напрямків.


Метою зазначеної дисципліни є теоретико-практична підготовка студентів до майбутньої професійної діяльності як артистів-виконавців та керівників музичних колективів, озброєння їх здатністю до ефективного здійснення музичної інтерпретаційної діяльності.